Barista CAFEIN 11:00 - 19:00

Bancassurance
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Îți începi ziua cu mirosul inconfundabil al cafelei proaspete? Vino să împărtășești această pasiune alături de noi, la CAFEIN, partener BANCASSURANCE! Suntem în căutarea unui baristatalentat care să aducă un zâmbet pe chipurile clienților noștri exact de la amiază.
Dacă îți place să serveți cafeaua la amiază, acest post este pentru tine.
Responsabilități:

Prepararea cafelelor de înaltă calitate, respectând rețetele și standardele noastre.
Crearea unei experiențe memorabile pentru fiecare client, în fiecare dimineață.
Asigurarea curățeniei și organizării în zona de lucru.
Gestionarea echipamentului de cafea cu atenție și raportarea eventualelor defecțiuni.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Eficiență și capacitate de a lucra sub presiune în timpul orelor de vârf.
Atenție la detalii și pasiune pentru calitatea produsului.

Beneficii:

Salariu competitiv.
Training-uri specializate și oportunități de dezvoltare.
Reduceri la produsele cafenelei.
Un mediu de lucru prietenos și primitor.

Cum să aplici:
Sună la tel.: 079 911 783 și vino să ne întâlnim la o cafea! Telefon: 079 911 783
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide