Consultant vinzator la magazin de mobila

pat.md №14649858, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Post Vacant: Consultant Vânzări - Magazin de Mobilă Pat.md
Locație: Chisinau

Descrierea Postului: Magazinul de mobilă Pat.md caută un consultant vânzări pasionat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți place să interacționezi cu clienții și ai o afinitate pentru mobilier și design interior, vrem să te cunoaștem!

Responsabilități:

- Oferirea de asistență clienților în alegerea produselor potrivite.
- Prezentarea și promovarea gamelor de produse, inclusiv paturi, saltele, mese și scaune.
- Construirea și menținerea relațiilor cu clienții.
- Procesarea comenzilor și gestionarea livrărilor.
- Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de vânzări.

Cerințe:

- Experiență anterioară în vânzări (preferabil în domeniul mobilierului).
- Abilități excelente de comunicare și relaționare.
- Cunoștințe de design interior constituie un avantaj.
- Capacitate de a lucra în echipă și de a gestiona multitasking-ul.
- Cunoștințe de operare pe computer (MS Office, sisteme de gestiune a vânzărilor).

Oferim:

- Un mediu de lucru prietenos și dinamic.
- Salariu competitiv și comision pe vânzări.
- Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
- Discount-uri pentru angajați la produsele din magazin.

Alătură-te echipei Pat.md și contribuie la crearea unor spații confortabile și inspirate pentru clienții noștri!

Telefon:
+373 791 00 510
Persoana de contact:
Gheorghe
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide