Consultant

Nobilia Moldova №11223467, 31 mai 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului:
Consilierea clienților în show-room
Proiectarea mobilierului solicitat de clienți, conform dimensiunilor și design-ului cerut
Expedierea proiectelor și tuturor detaliilor departamentului de producere
Consilierea clienților la apelurile telefonice, cât și pe alte canale de comunicare
Se oferă:
Posibilitatea de a activa într-o companie internațională
Trainiguri de vânzări și design
Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări;
Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate ;
Birou modern, comod situat în centrul capitalei;
Instruire profesională continuă;
Cerinţe:
Studii superioare (profilul de design, arhitectură ar constitui un avantaj);
Experienţă în vânzări de minim 1 an
Orientare către client şi capacitatea de calificare ale necesităţilor acestuia;
Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de email: nobiliahome@gmail.com sau să ne contactați direct la numărul de contact: 060424942
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide