Editor articole

"Mille Fiori Boutique de Mariaj" №1493089, 25 ianuarie 2014
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Responsabilităţi:
Colectarea informaţiei despre/din domeniu;
Crearea articolelor legate de acest domeniu ;
Promovarea evenimentelor si noutatilor pe site-urile de socializare .

Cerinţe:
Abilităţi foarte bune de comunicare;
Studii superioare finisate sau în curs de finisare în domeniul Jurnalismului;
Cunoaşterea excelentă a limbii române si ruse (oral şi scris);
Cunoaşterea calculatorului
Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Beneficii:
Remunerarea este direct proporţională cu rezultatele obţinute şi reprezintă un salariu fix plus bonusuri şi alte beneficii;
Pentru a fi invitat la un intreviu de angajare expediază CV-ul şi o poză la adresa de e-mail:
millefiori.mariaj@gmail.com

Persoana de contact:
www.mille.md
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide