Inginer Constructor Junior

Purcari Wineries PLC
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Purcari Wineries Group caută un Inginer Constructor Junior entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice în realizarea proiectelor noastre de dezvoltare și îmbunătățire a infrastructurii.
Beneficii:

Mediu de lucru stimulativ, într-o echipă dinamică și profesionistă
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
Proiecte interesante
Oportunități de învățare și dezvoltare profesională în cadrul unei companii de renume în industria vinicolă.
Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilități:

Participarea activă la coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție și reparație a edificiilor întreprinderii.
Asigurarea respectării standardelor și reglementărilor în vigoare în domeniul construcțiilor.
Colaborarea strânsă cu echipele interne și cu subcontractanții pentru realizarea proiectelor.
Monitorizarea progresului lucrărilor și raportarea acestuia către superiori.
Asigurarea executării calitative și la timp a tuturor proiectelor de construcție
Detașări de serviciu la fabricile entității
Contribuția la optimizarea proceselor și costurilor în cadrul proiectelor.

Studii și experiență:

Absolvent al unei facultăți de profil (Inginerie Civilă, Construcții etc.).
Cunoștințe solide de proiectare asistată de calculator și de programe specifice domeniului construcțiilor.
Experienţă similară de minim 2 ani
Vaste cunoștinte teoretice și practice în domeniul construcțiilor
Cunoștințe legislative în domeniul construcțiilor
Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă.
Capacitatea de a gestiona proiecte și de a respecta termenele limită stabilite.
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul construcțiilor.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide