Inginer-șef

Ferma cu Origini
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem in cautare de Inginer-Sef, cu capacitati de administrare si gestionare, responsabil de compartimentul tehnic al intreprinderii de productie.
Post vacant pentru locatia: str. Grenoble 176 (pe traseul Bacioii Noi, Razeni)
Responsabilitati:

Gestionarea serviciilor de mentenanta;
Asigurarea bunei functionalitati a masinilor si echipamentelor;
Supravegherea activitatii echipei din subordine;
Punerea in functiune a noilor instalatii, echipamete, utilaje;
Supravegherea starii tehnice a echipamentelor, utilajelor si instalatiilor;
Organizarea reparatiilor a echipamentelor, instalatiilor si utilajelor;
Insusirea si respectarea prevederilor normelor, regulamentelor, procedurilor si reglementarilor care se aplica in activitatile pe care le efectueaza.

Cerinte:

Studii superioare in domeniu;
Cunostinte vaste in domeniul normelor tehnice, normelor sanatatii si securitatii in munca;
Experienta intr-o functie similara;
Cunostinte de operare pe calculator;
Calitati de lider si un bun conducator de echipa.

Noi oferim:

Angajare oficiala in conditii bune de munca;
Graficul de lucruu ( Lu-Vi, de la 8:30 pina la 17:30);
Salariul atractiv, corespunzator pentru o functie cu responsabilitate sporita.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: ferma.cu.origini.hr@gmail.com.
Informații la telefon mob.: 079979904 E-mail: ferma.cu.origini.hr@gmail.com
Telefon: 079979904
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide