Manager achiziții

SRL Rusagro- Prim
Oraș: Edineț
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Detalii: Disponibilitatea de a avea deplasări către sediile companiei de pe teritoriul RM.

Scopul poziției:

Asigurarea achiziției culturilor cerealiere și oleaginoase pe teritoriul Republicii Moldova, inclusiv procesele conexe.

Sarcini și responsabilități:
- Dezvoltarea bazei de furnizori și menținerea relațiilor de parteneriat
- Încheierea contractelor de vînzare-cumpărare
- Analiza pieței și a tendințelor pieței

Compentențe și calificări:
- Experiență în calitate de Manager achiziției, de minim 1 an (experiență în achiziția culturilor cerealiere și oleginoase constituie un avantaj)
- Studii medii, superioare (în domeniul agriculturii constituie un avantaj)
- Comunicare fluentă în limbile română și rusă
- Permis de conducere, cat. B
- Abilități de comunicare, negociere și auto-disciplină

Dosarul de aplicare va conține:
- CV-ul actualizat

Oportunități:
- Mediu de lucru plăcut și motivant
- Salariu competitiv (salariu fix și bonus pentru îndeplinirea planului)
- Oportunități de dezvoltate personală
- Automobil și telefon de serviciu

Procedura de aplicare:
Persoanele interesate vor transmite CV-ul în format electronic pînă la data de 10 august 2024, la adresa de email: hr@rusagro.md.„

- Doar persoanele selectate vor fi invitate a interviu.
- Datele cu caracter personal vor fi prelucrate de Rusagro Prim SRL exclusiv în scopul și procesul angajării, în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise alto părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.
Telefon:
+373 609 11 125
Persoana de contact:
Наталья
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide