Manager promovare şi publicitate

Student Card №628581, 2 octombrie 2012
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Manager Promovare şi Publicitate

69340919
Eşti îndrăzneţ, comunicativ şi ai vrea să dezvolţi şi să gestionezi cu seriozitate serviciile şi produsele companiei, aplică şi tu la acest job! Vei face parte dintr-o echipa foarte bună, veţi căpăta experienţă în domeniu şi vei fi mulţumit de banii primiţi.
CANDIDATUL IDEAL:
· Studii superioare finalizate (Marketing sau Publicitate/Comunicare);
· Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare interpersonală;
· Cunoştinţe bune de utilizare PC;
· Orientare foarte bună către rezultate;
· Iniţiativă şi orientare către acţiune;
· Cunoașterea limbii engleze şi ruse obligatariu
Vârsta până la 25 ani;
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
· Urmăreşte, întreţine şi dezvoltă relaţiile cu agenţiile de publicitate;
· Asigură înţelegerea corectă a informaţiilor transmise agenţiilor, primeşte şi analizează propunerile acestora şi supune spre aprobare propunerile venite din partea agentiilor factorilor de decizie;
· Informează clienţii interni despre campaniile publicitare şi de marketing direct, respectiv furnizează informaţii despre rezultatele acestor campanii;
· Urmăreşte rezultatele obţinute în urma campaniilor publicitare şi de promovare şi propune modalităţi de acţiune în consecinţă;
· Întocmeşte rezumate pentru desfăşurarea campaniilor de publicitate şi promovare a produselor, a serviciilor, precum si a imaginii;
· Asigura suport pentru gestionarea site-ului de internet ;
· Asigura suport pentru atragerea de noi clienti, pentru vanzare în conformitate cu Planul de Marketing elaborat.

Remunerarea:

Remunerarea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele.
Oferim întreg pachetul social.
Salariul şi bonusurile băneşti se vor discuta la interviu.
Pentru a fi angajat trimite:
CV-ul + poza ta la: daniela@studiiburse.info
Telefon:
+373 601 02 156
Persoana de contact:
Daniela
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide