Manager receptie

Clinica MOSTELLE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Anunț de Angajare - Manager recepție Clinica MOSTELLE

Despre Noi:
Clinica Mostelle este cunoscut prin profesionalismul de care dam dovada, aparate certificate internațional, specialiști de top cu studii în domeniu, atitudine respectuasa
și responsabilitate.
Suntem atenți la fiecare detaliu și tratam clientul MOSTELLE cu profesionalism.

Responsabilități:
- Întâmpinarea clienților și vizitatorilor într-o manieră prietenoasă și profesionistă.
- Gestionarea apelurilor telefonice și programarea consultațiilor medicale.
- Înregistrarea și actualizarea informațiilor clienților în baza de date a clinicii.
- Coordonarea corespondenței și comunicării interne și externe.
- Asigurarea fluxului continuu de clienți în clinică și gestionarea timpilor de așteptare.
- Menținerea unui mediu curat și organizat la recepție.
- Oferirea de informații clienților cu privire la serviciile oferite de clinică.
- Gestionarea plăților și încasărilor aferente serviciilor medicale.
- Asistența în coordonarea activităților administrative ale clinicii.

Ce Oferim:
1. O echipă prietenoasă și susținătoare.
2. Oportunități constante de dezvoltare profesională prin traininguri și seminare.
3. Un salariu competitiv începând de la 10.000 lei +%, cu claritate în schema de creștere pe etape a salariului.
4. Un mediu de lucru modern și stimulant.
5. Reducere la produsele cosmetice ale clinicii.
6. Preț preferențial la toate procedurile clinicii Mostelle.
7. Pauze dulci de cafea.

Cum Să Aplici:
Trimite CV-ul tău la adresa salonmostelle@gamil.com sau pe nr. de contact 060100999

Nu acceptăm colaborări în regim de muncă prin cumul.
Clinica MOSTELLE Te așteaptă să faci parte din echipa noastră!
Telefon:
+373 601 00 999, +373 2260100999
Persoana de contact:
Elena - Manager
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide