Maseur / maseuza la clinica Mostelle

Clinica MOSTELLE
Oraș: Chișinău
Studii: Cursuri
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Despre Noi:
Clinica MOSTELLE este dedicată reabilitării fizice post-natale, oferind soluții personalizate.
Înțelegem importanța masajului în procesul de recuperare și suntem în căutarea celor mai buni specialiști și kinetoterapeuți pentru a asigura servicii de top.

Responsabilități:
- Efectuarea masajului terapeutic, relaxant și anticelulitic conform protocolului și standardelor.
- Menținerea unui mediu curat și igienic în cabinet.
- Oferirea unei experiențe personalizate și respectuoase fiecărui client.
- Consultarea clienților pentru a determina nevoile și preferințele acestora.
- Participarea la programe de dezvoltare continuă.
- Gestionarea situațiilor stresante cu profesionalism și calm.

Cerințe:
- Absolvirea cursurilor de masaj și deținerea unei certificări recunoscute.
- Experiență de minim 1 an în domeniu.
- Cunoștințe și abilități în tehnici de masaj terapeutic, relaxant și anticelulitic (masaj cu bețe de bambus, masaj vacuum, masaj manual anticelulitic).
- Dorința de a învăța și de a te adapta la noile provocări și tendințe.

Ce Oferim:
- O echipă prietenoasă și susținătoare.
- Oportunități constante de dezvoltare profesională prin traininguri și seminare.
- Un salariu competitiv începând de la 10.000 lei cu claritate în schema de creștere pe etape a salariului.
- Acces la o bază solidă de clienți fideli.
- Un mediu de lucru modern și stimulant.

Cum Să Aplici:
Trimite CV-ul tău la salonmostelle@gamil.com și povestește-ne despre pasiunea ta pentru masaj și cum poți contribui la bunăstarea clienților noștri.

Notă:
Nu acceptăm colaborări în regim de muncă prin cumul.

Transformă pasiunea ta în carieră alături de Clinica MOSTELLE! Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
Telefon:
+373 601 00 999, +373 2260100999
Persoana de contact:
Elena - manager
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide