Maseur

Salon de masaj Sanatate
Oraș: Drochia
Studii: Cursuri
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Fără program
Locul de muncă: În locația angajatorului
Salutare!
Ma numesc Natalia, sunt fondatoarea salonului de masaj, MEVITA MASSAGE, si suntem in cautarea de super specialisti de masaj!
Avem reputatie impecabila si baza de clienti de 500 persoane,plus ca 80% din ei mereu se intorc la noi.

Conditii:
- Garantam un flux constant de clienti noi. Noi putem si stim cum sa ii atragem in salonul nostru!
- Regim confortabil. Lucram pentru calitate, pentru asta si se intoarce clientul!
- Toate produsele din contul nostru.
- Atmosfera de lucru linistita...si cei mai buni clienti, placuti, politicosi, pozitivi si cu buna dispozitie!

Dezvoltare si formare profesionala
- Studii în kinetoterapie sau cursuri de masaj finalizate
- Salariu se stabileste dupa calificare

Responsabilitati:
- Certificare sau diploma in masaj
- Optional,experienta in masaj
- Placerea de a lucra si comunica cu oamenii
- Evaluarea starii de sanatate a clientilor si identificarea eventualelor probleme sau contraindicatii inainte de sesiunea de masaj
Telefon:
+373 689 27 248, +373 2520000000
Persoana de contact:
Ina Danii
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide