Operator Call Centre

Association of Recruitment Agencies
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Beneficiile de care vei avea parte:

salariu motivant, parte fixă și bonusuri suplimentare de performanță
oficiu modern și dotat în Business Centru Panorama
instruire și suport din partea întregii echipe
program de lucru full time, 40 ore pe săptămînă, se lucrează pe rotații (ex: Luni-Vineri 09:00-18:00 / Miercuri-Duminică 9:00-18:00)
teambuilding-uri și alte beneficii garantate din partea companiei

Responsabilități:

Nu se vinde nimic prin telefon!
informarea clienților privind ofertele de muncă în afara țării
preluarea apelurilor telefonice din partea solicitanților
programarea clienților în oficiu
introducerea datelor în sistemul intern CRM

Candidatul ideal:

persoană sociabilă, cu entuziasm și atitudine pozitivă
bune abilități de comunicare în limba română și rusă
experiență în call center sau vânzări - constituie un avantaj
cunoașterea programelor MS Office (lucru în CRM - avantaj)
deține aptitudine de asimilare a proceselor noi de muncă
E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide