Operator junior

№10846339, 12 mai 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cautam o persoană atentă , dornică de muncă, responsabilă,organizată, dedicată si progresistă.

Dacă nu ai experiență în domeniul dat , nu este o problemă , te ajutăm să o obții , te învățăm noi tot ce este necesar pentru acest post !

Responsabilitățile tale de bază vor fi :
- Lucru cu google drive ( tabele , grafice etc)
- Introducerea produselor în program;
- Participare la inventariere ;
- Generarea etichetelor pentru produse;
- Ajutor în etichetarea mărfii;
- Alte însărcinări legate de program.

Cerințe:
- Abilități de a îndeplini însărcinările rapid;
- Experiență în lucru cu programul 1C orice versiune constituie un avantaj;
- Cunoasterea PC-ul la nivel avansat;
- Cunoasterea limbii române si ruse la nivel avansat.

Compania garantează:
- Instruirea necesară pentru a te iniția în acest job;
- Grafic de lucru Luni-Sîmbătă  9.00-18.00;( marți -doar jumate de zi)
- Salariu  atractiv cu posibilitate de crestere, începem cu 6000 lei;
- Ambianță potrivită pentru dezvoltare personala și profesională;
- Ceai , cafea + o bibliotecă de cărți ( pe diverse teme ) la dispoziția ta oricînd ai nevoie;
-Posibilitate de a procura produse la un pret redus.

Știm că ești cel mai bun și te așteptăm în echipă!

Te așteptăm cu drag la o discuție , pentru această e nevoie doar să ne expediezi CV-ul cu o poză atașată la adresa hr.bizumen@gmail.com
Telefon:
+373 687 55 201
Persoana de contact:
Cristina
Site:
www.bizu.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide