Operator Procesare Date

Mirax
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Despre noi:
Compania MIRAX a fost înființată de profesioniști cu vastă experiență în domeniul imobiliar pentru a furniza o gamă completă de servicii de înaltă calitate.
Oportunitate profesională:
Suntem în căutarea unui nou coleg pentru echipa noastră, în rolul de Operator Procesare Date.
Responsabilități:

Introducerea, verificarea și actualizarea informațiilor în sistemele companiei.
Actualizarea periodică a bazei de date cu informații noi și relevante.
Gestionarea apelurilor telefonice și corespondenței cu clienții, oferind suport și soluții rapide.
Prezentarea și promovarea ofertelor și serviciilor.

Cerințe:

Studii superioare finalizate.
Cunoștințe avansate de limba română și rusă.
Abilități de vânzare și negociere.
Competențe solide în utilizarea computerului.
Automobil (permis de conducere categoria B).
Caracteristici personale: organizat, orientat spre client, perseverent, profesionist, corect, cu gândire flexibilă și analitică.

Oferim:

Salariu atractiv (15 000 lei + comision).
Laptop și telefon de serviciu.
Formare și integrare în domeniul imobiliar.
Sesiuni de coaching pentru dezvoltare profesională.
Angajament pe termen lung.

Dacă te potrivești profilului căutat pentru rolul de Operator Procesare Date în cadrul companiei MIRAX, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: hr@mirax.md. Vom lua legătura cu tine cât mai curând posibil. E-mail: hr@mirax.md
Web: https://mirax.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide