Продавец 15000

Organic Shop №14555895, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 15 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Compania noastră caută un vânzător dedicat pentru a se alătura echipei noastre în piața centrală din Chișinău. Candidatul ideal ar trebui să fie plin de energie, iubitor de oameni și entuziasmat să se alăture unei echipe dinamice.

Cerințele față de candidat

- Experiență de lucru de cel puțin 1 an în vânzări.
- Cunoașterea limbilor română și rusă.
- Abilitatea de a lucra într-o echipă, de a gestiona mai multe sarcini unde prioritățile se pot schimba rapid.
- Etica profesională puternică și fiabilitatea.

Responsabilitățile candidatului

- Promovarea și vânzarea produselor noastre către clienți.
- Mentenanța unei prezentări atractive a produselor în magazin.
- Menținerea unei relații excelente cu clienții prin servicii profesionale și prietenoase.

Oferta companiei

În schimbul abilităților și efortului dumneavoastră, vă oferim un mediu de lucru plăcut și competitiv, cu un salariu de 15000 MDL. În plus, veți avea posibilitatea de a lucra full-time, potrivit nevoilor dumneavoastră.
Telefon:
+373 686 60 345
Persoana de contact:
Надежда
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide