Promouter- промоутер

B/S/H/ №12910027, 4 august 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 7000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Компания B/S/H/(bosch siemens) ищет торгового представителя в магазин бытовой техники!
В ваши обязанности входит: знакомство потребителя с товарами нашей компании, подробно разъяснять свойства, рекламировать достоинства и непосредственно продажа! Всему обучаем, главное ваше желание.
cv отправляйте на fedor.vylko@mail.ru
Зарплата от 6000
Compania B/S/H/ (bosch siemens) caută lucrători la post de reprezentant comercial în magazin de electrocasnice.
În obligațiunile dumnevoastră intră: prezentarea produsului și avantajele acestuia, descrierea amînunțită și vînzarea respectivă.
Salariu de la 6000 si mai sus
învățăm totul, principalul lucru este dorința ta
trimite cv-ul la fedor.vylko@mail.ru
Persoana de contact:
FIODOR VILCOV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide