Specialist BAC

ACORD Travel №616690, 24 septembrie 2012
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Eşti îndrăzneţ, comunicativ şi ai vrea să dezvolţi şi să gestionezi cu seriozitate serviciile şi produsele companiei, aplică şi tu la acest job! Vei face parte dintr-o echipa foarte bună, vei căpăta experienţă în domeniu şi vei fi mulţumit de banii primiţi.
Cerinţe:
· Studii superioare finalizate (Jurnalism, Filologie);
· Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare interpersonală;
· Cunoştinţe bune de utilizare PC;
· Orientare foarte bună către rezultate;
· Iniţiativă şi orientare către acţiune;
· Cunoașterea limbii engleze şi ruse obligatoriu
Vârsta până la 25 ani;
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- scrie si redactează articole complete sau teme din domeniul educational BAC în revista si portal web
- trebuie sa urmărească informaţiile despre evenimentele din domeniul invatamintului legate de organizarea examenelor de BAC si a pretestarilor.;
- negociază cu privire la întruniri cu persoane din cadrul invatamintului;
- scrie articole si îsi aduce alte contribuţii cu creativitate de specialist in Examene de Bac.
-ofera consultanta in oficiu despre examenele de Bac
- caută agenţi economici si colaboratori, incheie contracte si negociază cu privire la contractele încheiate, la articole si la alte servicii
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
Remunerarea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele.
Oferim întreg pachetul social.
Salariul şi bonusurile băneşti se vor discuta la interviu.
Pentru a fi angajat trimite:
CV-ul + poza ta la: daniela@studiiburse.info
Telefon:
+373 601 02 156
Persoana de contact:
Daniela
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide