Specialist in domeniul calitatii de limba Franceză-Engleză

Tellyou SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Cerinte:

Cunoasterea limbii Franceze-Engleze la nivel avansat;
Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare catre rezultate;
Vorbire coerenta si corecta.

Responsabilitati:

Monitorizarea si analiza sunetelor de intrare si iesire;.
Rezistenta la stres;
Imbunatatirea permanenta a indicilor de analiza a vinzarilor;
Asimilarea cu usurinta a informatiilor noi si aplicarea lor in practica.

Calitati personale:

Spirit de initiativa;
Responsabilitate;
Atentie;
Tendinta spre dezvoltare.

Oferim:

Grafic de lucru - 6 ore/zi
Instruire gratuita in cadrul companiei si in afara ei;
Oportunitatea de angajare pe termen lung;
Investitie in dezvoltarea profesionala de specialitate;
Pachet competitiv de remunerare si beneficii
Posibilitatea de avansare in functie.

Expediati CV-ul cu specificarea ”Specialist in domeniul calitatii-limba franceză-engleză” la adresa electronica: tellyou.recruting@gmail.com.
E-mail: tellyou.recruting@gmail.com
Telefon: 069801423
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide