Specialist Managementul Calității

Orbico
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ORBICO este în cătarea unui Specialist/ă în domeniul calității. Dacă dorești o carieră într-o companie internațională, aplică acum!

Vei beneficia de:

Angajare oficială din prima zi de muncă;
Salariu competitiv + bonus de performanță;
Tichete de masă;
Număr corporativ;
Transport gratuit (tur-retur);
Un mediu de lucru internațional și o atmosferă de lucru deschisă și prietenoasă, în care succesele sunt sărbătorite împreună.
O mulțime de oportunități de a lucra la proiecte și sarcini provocatoare.
Posibilități de dezvoltare personală și profesională.
Posibilitate de avansare în carieră;
Grafic de muncă (luni-vineri);
Sală de sport gratuită în incinta companiei.

Responsabilități:

Colectarea și gestionarea erorilor în procesele de lucru.
Administrarea și conducerea auditului intern al calității în departamentele și secțiile din cadrul companiei.
Implimentarea și dezvoltarea politicilor și procedurilor sistemului de management al calității al companiei.
Colaborarea cu furnizorii și clienții pentru asigurarea calității în procesele operaționale.
Planificarea și organizarea de quality trainings.
Certificarea produselor.

Ce așteptări avem:

Studii superioare în domeniul tehnic, în domeniul managementului calității sau ingineriei.
Cunoașterea standardelor și reglementărilor relevante în domeniul calității, experienta în implimentarea standartelor de calitate (ISO 9001) reprezintă un avantaj.
Experiență relevantă în domeniul gestionarii calității în logistică, distribuție, producere, depozitate și livrare minim 2 ani.
Abilități excelente de comunicare și coordonare pentru a lucra cu diferite departamente și echipe.
Abilități analitice, raportare și rezolvare a problemelor pentru a identifica și remedia neconformitățile.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
Cunoașterea limbii engleze (scris și vorbit).
Cunoștințe avansate în MS Office (Excel, Word, PPT).

Dacă ești interesat, trimite-ne CV-ul la: hr.moldova@orbico.com. E-mail:
hr.moldova@orbico.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide