Tehnic instalator

Orașul Meu Protejat
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Instalator de sisteme de securitate și sisteme cu curent redus
Compania instalează sisteme de supraveghere video, interfoane, control acces și alte soluții de securitate în blocuri, reședințe private și birouri. Pentru finalizarea de înaltă calitate și în timp util a lucrărilor de instalare, căutăm specialiști responsabili în Departamentul Tehnic.
Ce oferim:

Salariile de la 15.000 lei – la 20.000 lei.
Posibilitatea de creștere în funcție de calificări și sarcini îndeplinite.
Instruire și traininguri pentru îmbunătățirea profesională.
Pachet social complet, inclusiv concediu plătit și asigurări de sănătate.
Biroul in centrul orașului.
Colectiv prietenos și profesional.

Conditii de munca:

Program: luni-vineri. De la 8:30 – 18:00 sau convenit.
Vehicul de lucru sau compensații pentru costurile de transport și comunicațiile mobile, cheltuielile de călătorie.
Sunt furnizate toate instrumentele și echipamentele necesare.

Responsabilități și cerințe:

Efectuați instalarea în conformitate cu standardele tehnice.
Întocmirea unui plan de lucru cu inginerul și alocarea sarcinilor.
Participarea la activități și traininguri de formare a produselor companiei.
Cel puțin 1 an de experiență într-o poziție similară.
Experiență cu unelte electrice.
Învățământul tehnic sau cursurile conexe vor fi un plus.

Alăturați-vă echipei noastre pentru o dezvoltare profesională dinamică într-una dintre companiile de top de pe piața sistemelor de securitate!
Telefon: 079074000, 060301308
Persoana de contact: Artur, Tatiana
expert.safecity@gmail.com
tatiana.ompro@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide