Vânzător consultant botanica

Mamico №5162156, 9 martie 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Magazin cu produse pentru copii și părinți, angajează: Vânzător Consultant

Responsabilități de bază:
- Cunoașterea bună a produselor pentru a putea oferi clienților cele mai bune consultații
- Aranjarea produselor pe rafturi
- Etichetarea și inventarierea produselor

Cerințe față de candidat:

- Cunoașterea limbii române, ruse.
- Responsabilitate, acuratețe, atenție, punctualitate.
- Experiența în domeniu reprezintă un plus, dar nu este obligatorie.

Apreciem foarte mult oamenii ambițioși, onești și cu inițiativă.

Graficul de lucru este 2/2 zile, de la 9.00 până la 20.00.

Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

Cei interesați, rugăm să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md  sau să ne contacteze direct la numărul de telefon: 061005002.

Web: www.mamico.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide