Vânzător showroom

MARINET №11205194, 25 ianuarie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
ANUNȚ ANGAJARE

VâNZĂTOR SHOWROOM

Descrierea funcției

Căutăm vânzător showroom,are să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă
clienților companiei NATALI STIL și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi

Oferim servicii de confecționare și vânzare a îmbrăcămintei pentru doamne și domnițe stilate și răspundem imediat la solicitările lor.

Investim în instruirea continuă a echipei,la fel investim necontenit în comunicarea cu clientele noastre,active și cu cele potențiale.
Ne ajutăm clientele, prestînd servicii adaptate necesităților lor, pentru a satisfice preferințele legate de estetică,preț și calitate.

DESCRIEREA JOBULUI

Pe postul de vânzător showroom vei fi responsabil de 7 obiective importante:

• Consultarea clientelor privind articolele din showroom;
• Cunoașterea și înțelegerea serviciilor,produselor și ofertelor companiei;
• Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialelor cliente;
• Să răspunzi la solicitările de intrare de pe rețelele sociale;
• Să construiești relații cu clientele de lungă durată;
• Să identifici nevoile clientelor;

IN CE CONDIȚII SUNTEM DISPUȘI SĂ COOPERĂM:

• Sistem de motivație bazat pe salariu fix +KPI+bonusuri
Program de lucru:marți-vineri de la 10.00-19.00 cu pauză de prînz
sîmbătă-duminică de la 11.00-16.00
• Locația CHIȘINĂU,BUIUCANI Str.VASILE LUPU 61
Concediu de odihnă și concediu medical

• VEI FI PRIVELEGIATĂ ÎN CAZUL ÎN CARE:

• Ai abilități excelente de comunicare,prezentare și relaționare cu clientele și colegii;
• Ești drăguță,atentă și amabilă la telefon și în scris;
• Ai cunoștințe în sfera modei;
• Ai experiență în sfera vânzărilor în showroom,produse,haine.Ai urmat cursuri de instruire în domeniul comunicării și vânzărilor;
• Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu o clientă;
• Ești motivată și orientată către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
Ai cunoștințe de MS Office;

Și în final,dacă citind cu atenție acest anunț,ai realizat că acesta este jobul la care visai de mult timp,așteptăm CV tău la adresa de email :
natali.mari1@mail.ru
Cu tema email: Vreau să lucrez la compania „NataliStil”
în calitate de vânzător showroom
Așa vom înțelege că ești cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Telefon:
+373 608 88 229
Persoana de contact:
MORARU NATALIA
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide