Analist financiar

hr solutions
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Despre companie
Suntem o echipă de profesioniști care investesc constant în formarea și dezvoltarea angajaților lor. Suntem în căutarea unui analist financiar în departamentul de Finanțe care este pasionat de Analiza financiară și Controlling.
Lucrăm în domenii precum:

Externalizarea proceselor de afaceri
IT Park
Call- centru

Descrierea jobului

Colectarea și prelucrarea informației economico-financiare și întocmirea rapoartelor în conformitate cu cerințele interne ale companiei
Evidența veniturilor și cheltuielilor în conformitate cu bugetele aprobate a companiei și urmărirea executării bugetelor
Efectuarea analizelor și a calculelor ale costurilor companiei periodic sau la solicitare

Cerințe pentru candidat

Studii superioare în domeniile: Finanțe/ Economie/ Contabilitate/ Statistică/ Informatică/ Business și administrare
Experiență de lucru în domeniul planificare, raportare (reprezintă un avantaj);
Cunoașterea PC: 1C, Excel, Outlook, Word;
Abilitatea de a lucra cu termene limită strânse și de a gestiona mai multe sarcini simultan;
Persoană responsabilă, organizată, orientată spre o continuă instruire și dezvoltare.

Oferim

Salariul motivant
Program individual de dezvoltare profesională
Bonusuri p-u performanță în dependență de rezultate
Instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale
Participarea la team building-uri organizate de companie
Grafic stabil de lucru – Luni-Vineri de la 09:00- 18:00

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 069708302

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv. E-mail: info@hrsolution.md
069708302
Телефон:
+373 697 08 302
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть