Asistent Manager, sectorul Botanica

OrthoShoes for Kids №14662287, 7 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Ești o persoană activă, prietenoasă și amabilă? Te caracterizează energia și disponibilitatea de a învăța lucruri noi? Dacă da, te căutăm pe tine pentru a te alătura echipei noastre!
Responsabilități:

Introducerea, pozarea, prelucrarea și evidenta stocului de mărfa in baza de date.
Monitorizarea și actualizarea marfii pe site-ul nostru.
Mentenanța chat bot-ului și gestionarea mesajelor de pe rețelele de socializare.
Prelucrarea comenzilor online, comunicarea cu clientii nostri.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și orientare către client.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Cunoștințe de bază in utilizarea platformelor online și a rețelelor de socializare.

Oferim:

Mediu de lucru plăcut și prietenos.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Salariu competitiv.

Grafic de lucru: Luni-Vineri: 09:00-18:00
Dacă ești interesat să te alături familiei noastre, așteptăm CV-ul tău pe adresa de email salvalexgroup@gmail.com sau la numarul de telefon 076001186. E-mail: salvalexgroup@gmail.com
Telefon: 076001186
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть