Asistent(ă) contabil (m/f)

Carpeni Imobiliare
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 9000 До 12000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
La Carpeni Imobiliare suntem dedicați mai bine de 30 de ani, excelenței în domeniul imobiliar, oferind locuințe moderne și confortabile în cele mai bune locații. Ne mândrim cu o echipă dinamică și pasionată, promovând un mediu de lucru colaborativ și respectuos, în care fiecare are ocazia să-și exprime ideile și să contribuie activ la creșterea companiei.
Echipa noastra se extinde si TU poți deveni membru al familiei noastre !
Suntem in căutarea unui Asistent Contabil ! Dacă ești o persoană meticuloasă, cu abilități excelente de analiză și o atitudine proactivă, te invităm să aplici!

Responsabilități principale :
• Introducerea datelor primare (facturi fiscale procurări si vînzari) in 1C (versiunea 8.3);
• Prelucrarea extraselor bancare ;
• Verificarea registrelor de procurări și vînzari ;
• Casarea combustibulului, materialelor si OMVSD ;
• Evidența decontărilor debitorilor si creditorilor ;
• Alte sarcini și procese curente în serviciul financiar-contabil.

Cerințe pentru candidați:
• Studii superioare finalizate sau în curs (contabilitate, economie, finanțe) ;
• Cunoașterea legislației fiscale curente și a SNS ;
• Cunoașterea limbii române este obligatorie, cunoașterea limbii ruse este un avantaj;
• Abilități excelente de operare PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint, 1:C);
• Experiență în poziție similară de 1 an constituie un avantaj considerabil ;
• Atitudine profesională și pasiune pentru cifre.

Oferim :
• Angajare oficială și pachet social complet ;
• Posibilități de creștere și dezvoltare profesională ;
• Salariu competitiv conform experienței Dvs ;
• Program de lucru : de luni până vineri, de la orele 8:00 la 17:00 (cu pauză de masă de o ora). Posibilitatea de a negocia orarul de muncă;
• Loc de parcare gratuit.

Sunteți interesat ? Asteptăm CV-ul dvs. la adresa de email: : carpeni.imobiliare@gmail.com.
Телефон:
+373 786 54 109
Контактное лицо:
Mihaela Mocanu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть