Consultant vînzari produse textile

Home By Lucy №11925229, 6 декабря 2022
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 15 000 MDL
График: По сменному графику
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Candidatul Ideal
- Absolvent studii medii;
- Cunostinte utilizare PC;
- Responsabil;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Punctual;
- Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate;
- Politete, ambitie, deschidere la nou;

Descrierea jobului

CONSULTANT VANZARI SHOWROOM

Descrierea postului:
- preluarea si efectuare comenzi pentru clientii care vin in Showroom;
- facturarea si incasarea comenzilor;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile;
- oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
- predarea produselor din comenzile clientilor care vin in Showroom-ul;

Cerinte:

- experienta pe un post similar (vanzari) constituie un avantaj;
- cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice, E UN AVANTAJ;
- abilitati de organizare;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- capacitatea de a lucra intr-o echipa;
- persoana entuziasta, determinata, cu initiativa;

Beneficii
- Bonus din target atins;
- Discount la produsele comercializate de companie;
- Voucher de ziua angajatului;
- BONUS de sfarsit de an;
- Teambuilding;

Descrierea companiei

Suntem echipa ce tînara care infrumuteseaza casele oamenilor cu produse textile la comanda cat si cele gata in stoc Home By Lucy și Atelier By Lucy;
Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul timpului prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).
Телефон:
+373 693 83 155
Контактное лицо:
Lucia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть