Consultant(ă) sector nebancar or. Bălți

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L №14670509, 3 октября 2024
Город: Бельцы
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Dacă dorești să obții o experiență profesională de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum aveți această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.
Oferim:

Pachet social 100% conform CM RM
Program de muncă: Luni–Sâmbătă, 09:00-18:00
Salariu atractiv
Posibilitate de avansare
Oficiu modern
Alte facilități

Scopul postului: Gestioarea numerarului filialei companiei
Cerințe:

Studii medii cu profil financiar
Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
Utilizator al MS Excel
Cunoștințe generale în domeniul legislaţiei fiscale, contabilitate
Persoană responsabilă, atentă la detalii, cu experiență în gestiunea numerarului.

Responsabilități:

Recepționarea sau eliberarea numerarului
Numărarea banilor încasați
Realizarea monetarului banilor încasați
Menținerea stocurilor și necesarul de monetar de rezervă
Verificarea dacă sunt/nu banii care ar trebui să fie în casă după fiecare zi de lucru
Rezervarea necesarul monetar pentru următoarea zi de muncă cu bancnote de diferite valori nominale, de exemplu: suma stabilită ca necesară pentru buna funcționare, conform necesităților filialei (sold la final de zi)
Completarea fișei de transmitere a monetarului
Predarea banilor încasatorului
Ținerea actelor de strictă evidență:

- zilnic, completarea corectă a registrului mașinii de casă și control (MCC)
- întocmirea raportului săptăminal care include: intrările, ieșirile beneficiarului
- prezentarea lunară a documentelor de strictă evidență (banda rulantă a aparatului de casă și control (MCC), registrul aparatului de casă și control)
Dacă ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: hr@easycredit.md cu specificarea „Consultant sector nebancar” sau apelați: 0-7845-1111
Mai multe detalii cu privire la activitatea companiei le găsiți pe pagina web: http://ecredit.md
E-mail: hr@easycredit.md
Telefon: 0-7845-1111
Телефон:
+373 784 51 111
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть