Contabil/ă-sef/ă

Companie de producere, import și distribuție cu istoric bogat și tradiții frumoase
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidați:
- Studii superioare de profil financiar-economic,
- Experiență de muncă de minim 5 ani cu deținerea funcției de contabil-șef de 3 ani,
- Cunoștințe fundamentale în domeniul legislației fiscale și a standardelor naționale de contabilitate,
- Abilitați bine dezvoltate manageriale și competențe practice de monitorizare și procesare a fluxului de documentație financiară,
- Cunoașterea procedurilor bancare, de creditare, de raportare financiară și de interacțiune cu structurile statale,
- Utilizarea obligatorie a limbilor română și rusă,
- Cunoasterea foarte buna a Microsoft Office (Word, Excel), a programei de evidență contabilă 1C versiunea 8.0.

Responsabilitățile postului
- Organizarea eficientă a activității contabilității întreprinderii,
- Monitorizarea continuității procesului de producere prin realizarea procedurilor bugetar-fiscale,
- Interacțiunea cu organelle de stat și bancare,
- Întocmirea și prezentarea în termenii stabiliți a rapoartelor necesare în conformitate cu legislația în vigoare,
- Asigurarea acționarilor cu corectitudinea calculelor salariilor, impozitelor, taxelor si altele către organele abilitate,
- Prognozarea și planificarea bugetară,
- Monitorizarea cheltuielilor bugetare conform planurilor stabilite.
- Alte obligațiuni contabile.

Se oferă:
- Loc de muncă permanent, oficiu modern cu condiții foarte bune de muncă situat în orășelul Vatra,
- Nivel salarial decent cu posibilitatea de premiere în baza rezultatelor obținute,
- Compensarea combustibilului în cazul deplasării cu mașina personală spre locul de muncă,

CV-urile le așteptăm pe adresa de e-mail: resurse.um@gmail.com
Телефон:
+373 691 07 105
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть