Contabil(ă)

Indigo Ogilvy
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cine suntem noi?
Indigo Grupeste o agenție locală de comunicare, fondată în 2003, cu servicii complete și echipe multidisciplinare, orientate spre dezvoltare strategică: Echipa de Creație, Serviciu Clienți, Media, SMM, BTL & evenimente și Financiar-administrativ.
Suntem în căutare de Contabil(ă), pasionat de domeniul contabilității, proactiv și gata să contribuie la desfășurarea și dezvoltarea proceselor financiare.

Care vor fi responsabilitățile cheie?

evidența decontărilor, debitorilor și creditorilor,
contabilizarea materialelor, combustibilului, OMVSD și mijloacelor fixe,
contabilizarea facturilor de intrare și ieșire,
contabilizarea importurilor și exportului,
pregătirea rapoartelor statistice,
participarea la inventarieri și la activitățile de audit,
Coordonarea cu alte departamente, cum ar fi operațiuni, contabilitate și finanțe, pentru a se asigura că toate costurile sunt urmărite cu acuratețe.

Orar: Luni – vineri, 9:00 – 18:00
Oficiu în centrul Chișinăului, str. Serghei Lazo 25/1

Ce competențe să deții?

Curiozitate și pasiune pentru cifre și procesele din contabilitate;
studii de specialitate (contabilitate);
experienta dovedită în poziție similară de minim 2 ani;
cunoasterea legislatiei contabile si fiscale;;
Cunoștințe de gestionare a bazei de date (1C);
Abilități de comunicare eficientă – să poți primi și oferi feedback constructiv;
Simț înalt al responsabilității pentru acțiunile întreprinse;
Cunoaștere de bază a instrumentelor Microsoft Office (Excel, Word);
Vorbitor fluent de limba română și rusă.

Ce oferim extra?

Training-uri și conferințe de dezvoltare profesională și personală;
Bonus anual de performanță la atingerea obiectivelor stabilite;
Petreceri corporative și team building în afara țării.

Contactează-ne
Ești pasionat de lucrul cu cifrele și îți dorești să fii parte din domeniul de publicitate?

Dacă răspunsul tău este „Da”, transmite CV-ul la adresa hr@indigo.md, indicând poziția pentru care aplici, iar noi la scurt timp te vom contacta.

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare. E-mail:
hr@indigo.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть