Contabil(ă)

First chick
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Compania este în căutarea unui contabil orientat spre dezvoltarea carierei profesionale.
Cerințe:

studii în domeniu;
responsabilitate, punctualitate, exprimare corectă;
cunoștințe avansate de operare PC și utilizare a programului 1C și a suitei de programe de birou;
cunoașterea limbilor română și rusă;
dorință de creștere și dezvoltare.

Responsabilități:

întocmirea documentelor contabile primare;
evidența intrărilor și ieșirilor de mărfuri, lucrări, servicii;
evidenta operațiunilor de casă;
evidența circulației documentelor;
verificarea decontărilor reciproce cu clienții și furnizorii.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii;
salariul plătit fără întîrzieri;
mese gratuite;
șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și unită de profesioniști.
Program de lucru: 08.00-17.00 (de luni pînă vineri).
Locația postului: Chișinău, șoseaua Muncești, 293 B.

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@first-chick.md specificînd în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați. E-mail: info@first-chick.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть