Cosmetolog – 20000 lei +

Lia Aesthetic Clinic
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 20000 До 40000 MDL
График: Полный день
Suntem în căutarea unui cosmetolog cu experiență de cel puțin 2 ani, care să ofere tratamente personalizate și de înaltă calitate pacienților noștri. Ne dorim o persoană prietenoasă și atentă la detalii, capabilă să asigure o experiență excelentă în cadrul fiecărei proceduri.

Despre noi:
La Lia Aesthetic Clinic, suntem o clinică acreditată de Ministerul Sănătății, echipată cu tehnologii de top pentru a oferi rezultate excepționale pacienților noștri. Ne dedicăm să oferim cele mai avansate servicii dermatologice și cosmetologice, într-un mediu prietenos și profesionist. Dacă vrei să te alături unei echipe pasionate și să contribui la excelență, Lia Aesthetic Clinic este locul ideal pentru tine.

Noi îți oferim:

Grafic de muncă: Marți - Sâmbătă (Duminică și Luni sunt zile libere).
Prețuri de sinecost la procedurile clinicii.
Oportunități de dezvoltare profesională și personală, inclusiv cursuri de perfecționare și seminare gratuite.
Salariu decent și beneficii suplimentare.
Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști pasionați și dedicați.
Reduceri și avantaje considerabile la serviciile și produsele clinicii.

Responsabilitățile tale:

Consultarea și evaluarea nevoilor pacienților.
Realizarea procedurilor cosmetologice, asigurând siguranța și confortul pacienților.
Dezvoltarea planurilor de tratament personalizate.
Monitorizarea rezultatelor tratamentelor și ajustarea acestora în funcție de necesitățile pacienților.
Asigurarea unui standard ridicat de igienă și siguranță în toate procedurile medicale.
Oferirea de consiliere și recomandări privind îngrijirea pielii și tratamentele post-procedură.
Participarea activă la formarea și dezvoltarea profesională continuă.

Cerințele postului:

Experiență de minimum 2 ani în domeniu.
Colegiul de Medicina fisiat (cel puțin).
Cunoasterea Limbii Române obligatoriu.
Cunoștințe avansate despre diferitele tipuri de piele și tratamentele adecvate fiecăruia.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
Atenție la detalii și un standard înalt de igienă și profesionalism.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu alți membri ai personalului clinicii.

Aplicare:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te invităm să ne trimiți CV-ul la - hr@liaclinic.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail:
hr@liaclinic.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть