Director tehnic

Orhei-Vit
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Compania ”Orhei-Vit”, un important producător de conserve din fructe și legume, caută Director Tehnic cu experiență și competențe solide în gestionarea utilajelor de producție, sectorului energetic, electric, apă și canalizare.
Responsabilități principale:

Coordonarea și gestionarea întregului parc de utilaje și echipamente de producție.
Asigurarea funcționării optime a sistemelor energetice și electrice ale companiei.
Supervizarea rețelelor de apă și canalizare, asigurând conformitatea cu normele de mediu și eficiența acestora.
Monitorizarea și implementarea programelor de întreținere preventivă și corectivă a echipamentelor.
Colaborarea cu toate departamentele pentru a optimiza fluxul de producție și a reduce costurile operaționale.
Asigurarea respectării reglementărilor și standardelor tehnice aplicabile în industria alimentară.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul tehnic (mecanic, electric, energetic sau similar).
Experiență relevantă de minim 5 ani într-o poziție similară, de preferință în industria alimentară sau prelucrătoare.
Cunoștințe solide în întreținerea și gestionarea echipamentelor de producție, energie electrică, apă și canalizare.
Abilități de leadership și organizare, orientare către eficiență și inovație.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona simultan mai multe proiecte.

Oferim:

angajare permanentă;
timp de muncă deplin;
pachet social atractiv;
salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
localizarea fabricilor: or. Orhei, or. Căușeni, s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.

Dacă ești interesat să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unei companii de top din industria alimentară, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hr@orhei-vit.com.

Te așteptăm în echipa noastră! E-mail: hr@orhei-vit.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть