Director Vânzări proiect Romania

AQSANITARE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Căutăm Director de Vânzări dedicat și energic pentru a conduce eforturile noastre de extindere pe piața din România.
Căutăm o persoană cu abilități dovedite în gestionarea vânzărilor și în construirea și conducerea unei echipe performante.
Scopul este de a arăta inițial rezultate independent, apoi de a construi un departament de vânzări, procese, echipă!

Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge obiectivele companiei pe piața românească.
Gestionarea și coordonarea echipei de vânzări, asigurându-vă că fiecare membru își îndeplinește rolul eficient.
Planificarea activităților și delegarea responsabilităților pentru optimizarea performanței individuale și de echipă.
Formarea și dezvoltarea continuă a membrilor echipei de vânzări pentru a maximiza rezultatele și pentru a menține un nivel înalt de motivație și angajament.
Monitorizarea și controlul activităților de vânzări pentru a asigura conformitatea cu standardele companiei și pentru a atinge obiectivele stabilite.

Cerințe:

Experiență anterioară relevantă în conducerea echipei de vânzări.
Abilități excelente de planificare, organizare și delegare.
Abilități puternice de comunicare și negociere.
Orientare către rezultate și capacitate de a lucra sub presiune.
Diplomație și abilități excelente de gestionare a relațiilor interpersonale.

Beneficii:

Oportunitatea de a construi și de a conduce un departament de vânzări într-o companie în creștere rapidă.
Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
Mediu de lucru dinamic și susținător pentru dezvoltarea profesională.

Dacă ești o persoană proactivă, cu o pasiune pentru vânzări și cu abilități dovedite de leadership, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de emai info8824@yahoo.com

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la numarul: 069 745 775
Email: info8824@yahoo.com
+373 697 457 75
Телефон:
+373 697 45 775
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть