Expert creditare | Invest Credit

Mantis №14665285, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 18 000 До 25 000 MDL
График: Полный день
Invest Credit sprijină antreprenorii din Moldova cu soluții financiare inovatoare și flexibile, fiind o organizație de creditare nebancară (OCN) dedicată susținerii afacerilor mici și mijlocii. Dedicându-se creșterii sustenabile și excelând în servicii financiare, oferă condiții adaptate nevoilor individuale ale clienților, respectând în același timp standarde stricte de reglementare și valori fundamentale.
Compania este în căutarea unui expert în creditare care va avea responsabilitatea de a evalua și analiza cererile de credit pentru a determina dacă solicitantul este eligibil pentru un credit și care ar trebui să fie suma maximă și condițiile creditului.
Mai multe informații despre companie: https://investcredit.md/

Responsabilități:

Analiza pieței, identificarea și contactarea potențialilor clienți
Prezentarea și promovarea produselor financiare
Consultarea clienților cu privire la opțiunile de credit disponibile și consilierea acestora în luarea deciziilor financiare corecte
Evaluarea cererilor și a riscurilor de credit
Urmărirea și evaluarea îndeplinirea obligațiilor de rambursare a creditelor existente
Colaborarea cu departamentele de marketing și juridic pentru optimizarea procesului de creditare

Cerințe:

Experiență în domeniul financiar-bancar de minim 2 ani
Capacitatea de analiză și rezolvare a problemelor
Cunoștințe ale legislației și a reglementărilor din domeniul creditării și să fie capabil să utilizeze instrumentele și tehnologiile financiare actuale
Etică profesională
Orientare către rezultate
Permis de conducere

Benficii:

Salariul fix între 18.000-25.000 și bonusuri la fiecare 3 luni de 10%
Echipă tânără, dinamică și prietenoasă
Pachet salarial motivant, aliniat performanței individuale
Oportunități de dezvoltare și creștere profesională prin acces la programe de formare și învățare continuă

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp! E-mail: hr@mantis.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть