Hostess

Dessange
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Salon de frumusețe” DESSANGE”, situat în centrul Chișinăului, este in căutare de hostess - persoana entuziasmata și comunicabila

Oferim:
- Angajare oficială cu contract de muncă și pachet social deplin;
- Salariu competitive cu achitare lunara;
- Graficul de lucru : 5 zile/săptămână – marți/sâmbătă, 8 ore/zi

Cerințe:
- Experiența de muncă este un avantaj;
- Lucru în echipă;
- Cunoașterea limbii române, ruse, engleza va fi un avantaj;

Responsabilitățile postului:
- întâmpinarea oaspetelui;
- crearea unui mediu în care oaspeții să se simtă confotabil;
- respectarea sandartelor de deservire.

Nu ezita să ne contactezi pe numărul 068400470, 068522225 sau să trimiți un CV Beauty@nobil.md
Vom fi încântați să te alături echipei noastre!
Телефон:
+373 685 22 225
Контактное лицо:
Liubovi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть