Inginer-chimist

SRL CTSIC
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
- studii superioare în domeniul chimiei;
- cunoaşterea la perfecţie a limbii române;
- experienţa de muncă într-un laborator acreditat va constitui un avantaj;
- cunoașterea limbilor rusă și engleză va constitui un avantaj;
- abilităţi de comunicare;
- analiza şi atenţie la detalii, corectitudine, seriozitate;
- cunoştinţe de operare PC (MS Office);
- confidenţialitate în activitate;
- disponibilitatea de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid.

Descrierea postului:

Efectuarea încercărilor de laborator în conformitate cu standardele la produse petroliere. Participarea la elaborarea documentelor interne.

CV-urile le puteți transmite la e-mail: gheorghe.zaiat@ctsic.md

pentru informații: www.ctsic.md
Контактное лицо:
Gheorghe Zaiat
Сайт:
www.ctsic.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть