Inginer frigotehnist

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
ViTRA SRL - angajează Inginer Frigotehnist
Căutăm un inginer frigotehnist experimentat pentru a se alătura echipei noastre la ViTRA SRL. Dacă ai cunoștințe solide în domeniul frigotehnic și experiență în instalarea și mentenanța echipamentelor de refrigerare, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Instalarea, întreținerea și repararea echipamentelor de refrigerare.
Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor la sistemele frigorifice.
Efectuarea de verificări periodice și asigurarea funcționării optime a echipamentelor.
Elaborarea și implementarea planurilor de întreținere preventivă.

Cerințe:

Experiență de lucru ca inginer frigotehnist sau într-un rol similar.
Cunoștințe tehnice solide în sisteme de refrigerare.
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient sarcinile.
Permis de conducere categoria B.

Oferim:

Salariu competitiv, în funcție de experiență.
Echipament de lucru și protecție asigurat.
Posibilitatea de a lucra într-o companie în continuă dezvoltare.
Instruire și oportunități de dezvoltare profesională.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la hr@vitra.md sau contactează-ne la 079 60 60 70 pentru mai multe detalii. E-mail: hr@vitra.md
079 60 60 70
Телефон:
+373 796 06 070
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть