Inginer mecanic (Tehnica agricola)

Vadalex-Agro
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Diagnosticarea și repararea utilajelor agricole, inclusiv tractoare, combine și alte echipamente.
Efectuarea de întreținere preventivă și corectivă pe utilaje agricole.
Identificarea problemelor tehnice, repararea și înlocuirea componentelor defecte.
Realizarea inspecțiilor și testărilor echipamentelor pentru a asigura funcționarea optimă.
Colaborarea cu echipa de service pentru a coordona și finaliza reparațiile în timp util.
Întocmirea rapoartelor de service și a documentației tehnice aferente.
Asigurarea respectării standardelor de siguranță și a normelor de reglementare în vigoare.

Cerinţe:

Diplomă de licență în Inginerie Mecanică sau domeniu similar.
Experiență anterioară în reparația și întreținerea utilajelor agricole (preferabil).
Cunoștințe solide în funcționarea și repararea echipamentelor agricole.
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient sarcinile de reparație.
Abilități de comunicare și de lucru în echipă.
Cunoștințe de operare PC și utilizare a software-urilor de diagnosticare (preferabil).
Permis de conducere de categorie B (preferabil).

Oferim:

Mediu de lucru profesionist într-o companie în continuă dezvoltare.
Salariu competitiv și pachet social asigurat
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: vadalex.agro@gmail.com, cu titlul scrisorii ”Inginer mecanic (Tehnică agricolă)”.
E-mail: vadalex.agro@gmail.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть