Inginer | Tehnolog CNC in domeniul Mobilei

Dekada Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 16000 До 18000 MDL
График: Полный день
Cerinte:

Experienta in programarea CAM;
Studii superioare tehnice;
Cunostinte de proiectare in AutoCAD;
Persoana dinamica, flexibila, perseveranta.

Responsabilitati:

Proiectare si/sau programare si/sau alegerea tehnologiei de fabricatie pe masini cu comanda numerica;
Setarea masinilor unelte CNC pentru start piesa;
Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC;
Activitati de urmarire si comandare din timp a pieselor de schimb (freze, scule, etc.) si a consumabilelor (ulei CNC, vaselina, etc.) pentru CNC;
Supervizarea activitatii operatorilor CNC.

Abilitati care reprezinta un plus:

Programare CAM cu Fusion 360, F4Create sau Bazis CNC;
Cunostinte operare programare pe masina cu sisteme de operare F4Integrate sau TPA;
Cunostinte de limba engleza;
Dorinta de a face parte dintr-o echipa tanara, noua, dinamica si activa.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md. E-mail: hr@venni.md
069080359
Телефон:
+373 690 80 359
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть