Instalator Ventilatoare | part-time

ANGAJATOR.MD
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Ești pasionat de tehnologie și de soluții inovatoare pentru un aer curat și sănătos?

Alătură-te echipei noastre și devino expert în instalarea ventilatoarelor cu recuperare PRANA!

Suntem unicul reprezentant al acestor ventilatoare de ultimă generație în Moldova și căutăm instalator dedicat care să contribuie la îmbunătățirea calității vieții clienților noștri, pentru lucru part-time, sau lucru suplimentar !!!

Cerințe:

Abilități de socializare și bună comunicare;
Atenție sporită la detalii;
Abilități de rezolvare a problemelor;
Buna dispoziție, pozitiv, gata să ajute;
Disponibilitatea de a lucra part-time, ca fiind un lucru suplimentar.

Responsabilități:

Montarea ventilatorului în gaura deja existentă;
Asigurarea funcționării a ventilatorului;
Ajutarea clienților la rezolvarea întrebărilor legate de instalații, sau cum se conectează aparatul.

Oferim:

Instruire, încadrare în funcție;
Salariu la timp, inclusiv bonusuri;
Ceai, cafea;
Echipă tînără, pozitivă, unită.

Sună acum pentru angajare 068282555. Sună: 068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com

Телефон:
+373 682 82 555
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть