Jurist

RTI №14679315, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Specificați în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.
Responsabilitatile principale:

Întocmirea protocoalelor, declarațiilor, contestaţiilor
Reprezentarea firmelor in instant de judecata
Obținerea autorizațiilor
Redactarea contractelor
Lucru cu debitorii
Administrarea resurselor umane
Lucrați la auditul conformității cu standardele ISO la nivelul întreprinderii

Candidatul de succes:

Studii juridice superioare complete
Experiență de lucru 3-5 ani (este binevenită experiență de lucru în domeniul IT)
Cunoașterea dreptului civil
Cunoașterea dreptului administrativ și economic
Cunoștințe despre managementul afacerii și fluxul de lucru
Abilități de lucru cu agențiile guvernamentale
Abilitatea de a analiza legislația
Abilități de prezentare și comunicare
Calități personale: consistență, acuratețe, atenție
Cunoașterea fluentă a limbilor rusă și română (oral/scris) Cunoașterea limbii engleze este un avantaj

Noi oferim:

Lucru interesant și dinamic într-o echipă de profesioniști
Angajare oficială, pachet social complet
Salariu decent

Tipul de angajare: full-time
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: job@rti.md.

Specificați în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați. E-mail: job@rti.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть