Logistician/ă gestiune flux

ÎS Moldelectrica
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 15500 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Principalele responsabilități ale postului:
- Organizează recepția cererilor de la sucursalele și serviciile centrale ÎS „Moldelectrica” pentru toate tipurile de echipamente și resurse materiale;
- Efectuează analiza și cercetarea pieței materialelor electrice;
- Efectuează generalizarea ofertelor conform nomenclatorului fix și înaintează propuneri grupului de lucru pentru achiziții de efectuare a achizițiilor bunurilor comune;
- Organizează comercializarea activelor neutilizate ale întreprinderii;
- Monitorizează respectarea termenelor de livrare a bunurilor sau prestare a serviciilor în baza contractelor, comenzilor, acordurilor încheiate, informează operatorii economici și grupurile de lucru pentru achiziții despre expirarea/depășirea termenului de executare a obligațiilor contractuale de către operatorii economici contractați.

Cerințe față de candidat,
de calificare:
- Studii superioare tehnice în domeniul energetic;
- Experiență profesională: experiență de lucru în funcții similare – constituie un avantaj;
- Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel avansat, utilizarea aplicațiilor software specializate pentru sarcini de gestionare și evidența bunurilor (UNA, 1C – constituie un avantaj);

generale:
- Cunoașterea limbilor: româna (nivel avansat), rusă (nivel mediu), engleza (nivel mediu-constituie un avantaj);
- Acurateță în întocmirea actelor, punctualitate și responsabilitate;
- Disponibilitate pentru deplasări periodice în țară;
- Capacități de analiză și sinteză, organizare, motivare, control, comunicare, lucru în echipă.
Телефон:
+373 680 11 646
Контактное лицо:
Luncari Inga
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть