Manager de dezvoltare (Vânzări internaționale)

Nova Poshta
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 13000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Loc de muncă interesant și bine plătit energic și ambițios!
Dacă sunteți gata să oferiți soluții non-standard, dezvoltați și, de asemenea sunteti plini de dorință de a câștiga bani - alăturați-vă și faceți parte din echipa noastră!
Responsabilități:

Bugetarea vânzărilor în contextul țărilor și produselor;
Participarea la grupuri de lucru de marketing;
Participarea la proiecte pentru dezvoltarea de noi produse și automatizarea proceselor pentru piețe;
Menținerea clienților existenți prin poștă și negocieri;
Determinarea permanentă a fluxurilor logistice pentru a vinde servicii suplimentare;
Lucrul cu creanțe ( sau Lucru cu datoriile debitoriale);
Cercetarea de piață și raportarea rezultatelor cercetării;
Cautarea și atragerea clienților noi;
Controlul marketingului și al publicității;
Participarea la expoziții și conferințe.

Cerinţe:

Învățământ superior (economie, relații internaționale, management);
Experiență în vânzări de cel puțin 3 ani;
Cunoașterea române obligatorie;
Cunoașterea Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, 1C);
Muncă pe piețe: Romania, Ucraina și Asia.

Oferim:

salariu - de la 13.000 netto;
comunicații mobile plătite;
lucru într-o companie mare și în curs de dezvoltare dinamică (livrare prin poștă și expres);
angajarea oficială și respectarea garanțiilor sociale;
oportunități de creștere in carieră și profesională;
condiții de lucru confortabile și atmosferă prietenoasă.

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV prin e-mail: sirbu.c@novapost.com.
E-mail: sirbu.c@novapost.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть