Manager de vânzări de la distanță

1CallCenter
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 400 До 1100 USD
График: Гибкий график
1CALLCENTER este în căutarea unui Manager de Vânzări la Distanță pentru colaborare în cadrul echipelor noastre din Chișinău, Bălți sau la distanta\remote.
Candidații pot opta pentru un program de muncă Full-Time sau Part-Time. Nu este necesară experiența în domeniu iar salariul oferit începe de la suma minima de 400$+bonusuri. Nu avem restrictii la salariu, managerii TOP cistiga 800$, 1000$ pe luna.
Compania garantează:

Instruire gratuită;
Lucru individual cu un antrenor;
Posibilitatea de a lucra de oriunde în lume;
Flux constant de apeluri primite de la clienți;
Program flexibil - 5/2, 2 zile libere plutitoare le alegeti voi impreună cu teamliderul;
Graficul de muncă de 9 ore pe ture
Posibilitatea de a lucra cel puțin 40 de ore/săptămână;
Plata salariului la timp (400-1100 dolari);
Posibilități de creștere în carieră;
De asemenea, avem o PROMOȚIE "Adu un prieten" (pentru fiecare prieten adus, primiți câte 75 euro sau 100 euro).

Cerințe pentru candidați:

Experiența în vânzări și relații cu clienții (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj);
Atitudine pozitivă în comunicarea cu oamenii;
Abilități de convingere;
Capacitatea de a învăța și dorința de dezvoltare personală.

Responsabilități:

Comunicare cu clienții conform scenariilor dezvoltate;
Realizarea de vânzări suplimentare pentru a crește valoarea medie a tranzacțiilor (produse pentru slăbit, sănătate, frumusețe etc.);
Lucrul în sistemul CRM.

Abilități cheie:

Limba română - nivel В2-C1 - în perfecțiune;
Vorbire corectă și clară;
Orientare către client;
Experiență în apeluri primite;
Atitudine prietenoasă;
Experiență în vânzări;
Experiență în vânzări telefonice.

Așteptăm aplicațiile dumneavoastră pe v.mizera@1call.center, suntem aici pentru a răspunde Telegram: @VioricaHR. E-mail: v.mizera@1call.center
Telegram: @VioricaHR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть