Manager de Vânzări Utilaje Agricole

Bioprotect
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe:

Experiență în vânzarea utilajelor agricole
Abilități excelente de organizare și planificare
Competențe de comunicare, prezentare și relaționare
Inițiativă și disponibilitate pentru deplasări și program prelungit
Cunoștințe de bază în utilizarea PC-ului
Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

Realizarea vânzărilor în zona atribuită (pe teritoriul Republicii Moldova).
Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții, dezvoltarea portofoliului prin atragerea de clienți noi.
Întocmirea rapoartelor de vânzări, gestionarea documentelor aferente vânzărilor, planificarea vizitelor și căutarea de noi clienți.
Participarea la training-uri, târguri și expoziții.

Noi oferim:

Atmosferă de lucru pozitivă într-un oficiu modern, nou și confortabil;
Pachet salarial motivant, achitat la timp;
Facilități și sporuri salariale;
Alimentare cu mese calde în oficiu și transport asigurat;
Training-uri specializate pentru dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la următoarea adresă de e-mail: crijanovschi@bioprotect.md; ion.panfilii@bioprotect.md.
crijanovschi@bioprotect.md
ion.panfilii@bioprotect.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть