Manager relații clienții

Adenosar
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Responsabil de comunicarea cu clienții în vederea achitarii in termeni stabiliti contractual;
Verificarea si calculul raporturilor conducătorilor auto pentru rutele efectuate;
Colaborează cu contabilitatea și alte departamente pentru urmărirea actelor de evidență fiscală primare;
Evidenta si planificarea surselor financiare
Conlucrarea cu banca, notar, cadastru, Primaria, ANTA, Inspectoratul Fiscal si alte institutii de Stat, in vederea obtinerii actelor permisive si a raportarii darilor de sama
Evidenta motorinei, ADBlue..... si planificarea livrarilor cu monitorizarea preturilor.
Conlucrarea sectia juridica cu pregatirea actelor primare pentru judecata
Monitorizarea dosarelor si restituirelor sumelor (conlucrarea cu executorii judecatoresti)
Alte sarcini puse de administrator

Cerințe față de candidat:

Studii superioare;
Cunoașterea limbilor română și rusă, l. engleză v-a consitui un avantaj;
Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe, rezistență la stress;
Experiență de muncă în poziție similară va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie;
Automobil propriu; - avantaj

Oferim:

Salariu atractiv și la timp;
Posibilitate de creștere;
Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: eugenia19882@mail.ru
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068888208 E-mail: eugenia19882@mail.ru
Telefon: 068888208
Телефон:
+373 691 74 776
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть