Manager Vanzari Call-Centru (de la 18000 Lei)

AQSANITARE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 18000 До 20000 MDL
График: Полный день
Dacă ești ambițios cu experiență în vânzări și pregătit pentru câștiguri mari, atunci acest post este exact pentru tine!
Ce oferim:

Salariu de la 18000 lei;
Oficiu confortabil sectorul Ciocana;
Orele de lucru flexibile;
Echipă dinamică, companie în permanentă dezvoltare;
Oportunitate de dezvoltare în cariera.

Ce așteptăm de la tine?

Dorință de a lucra cu clienții noștri la telefon, google meet;
Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
Abilități de negociere și promovare a produsului;
Abilități de comunicare și vorbire competenta;
Dorință de a lucra și de a te dezvolta în domeniul vânzărilor;
Experiență în vânzări este obligatorie.

Responsabilități:

Lucrul cu baza de date a companiei;
Căutare activă și atragere de noi clienți (apel cald, conferințe google meet);
Întocmirea ofertelor comerciale și încheierea de contracte;
Urmărirea plaților pentru tranzacțiile încheiate;
Preluarea apelurilor telefonice și prelucrarea mailurilor/ chat-urilor.
Recepționarea și procesarea cererilor primite de clienți prin telefon, chat, e-mail.
Consultarea cu privire la problemele clienților, înițiera vânzării și reținerea clienților.

Compania noastră este specializată în producerea și furnizarea de uși ascunse Filomuro și Uși de interior. Cu o prezență puternică în piața din România, suntem mândri să reprezentăm oficial OPK Europe GmbH producător a pereților desparțitori din sticlă. Oferim clienților noștri inovație și calitate în spațiile de interior.

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre și aveți abilitățile necesare, vă rugăm să trimiteți CV-ul info8824@yahoo.com.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul 069 745 775 Email: info8824@yahoo.com
+373 697 457 75
Телефон:
+373 697 45 775
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть