Manager vînzări spații comerciale

Perfect Imobil
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Agenţia imobiliară Perfect Imobil anunță post vacant pentru poziția de Agent Imobiliar pe SPAȚII COMERCIALE

Responsabilităţi:
- promovarea ofertelor companiei către clienții actuali și potențiali
- negocierea și încheierea contractelor
- menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora;
- actualizarea permanentă a bazei de date cu clienți și generarea de rapoarte periodice

Cerinţe:
- Studii medii sau superioare
- experiența în vînzari (reprezintă un avantaj);
- bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere;
- experiența de lucru în domeniul imobiliar reprezinta un avantaj;
- Responsabil, cu spirit de initiativa, organizat;
- Orientare spre rezultat și atenție la detalii;
- cunoașterea limbii române și ruse, preferabil și engleza ;
- spirit de echipă;
- cunoaşterea calculatorului la nivel mediu de utilizator;

Compania oferă:
- un pachet de conditii salariale atractive (cîștiguri mari) și pachet social;
- atmosferă plăcută de lucru, oficiu, colectiv prietenos;
- număr de telefon corporativ;
- utilizarea mijloacelor moderne de lucru, publicitate și logistică performantă;
- participarea la diverse conferințe, traininguri, seminarii, etc.

Dacă întrunești conditiile de mai sus și dorești să faci parte dintr-o echipă tînără, experimentată și de succes, rugăm să ne expediezi un CV la adresa electronica: office@perfectimobil.md. Anexaţi obligatoriu o poză personală.
Телефон:
+373 698 82 027
Контактное лицо:
Victor Gherțescu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть