Merchandiser, Port Mall

Kuki Fine Jewelry №14258167, 23 июля 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 7000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un coleg/o colegă în echipa noastră – vânzător consultant la Port Mall. Experiența anterioară nu este obligatorie, noi vă vom învăța.

Grafic part time: (cel puțin una din zile este sâmbătă sau duminică)
- 3 zile pe săptămână de la 10:00-22:00
- 5 zile pe săptămână de la 15:00-22:00

Grafic full time:
- 4 zile pe săptămână de la 10:00-22:00 (una din zile este sâmbătă sau duminică)
- 5 zile pe săptămână de la 13:00-22:00 (de marți-sâmbătă sau duminică-joi)

Avantaje:
- Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite, concediu anual plătit, etc.)
- Instruire din partea companiei
- Posibilitate de dezvoltare personală și promovare
- Lucru în echipă prietenoasă
- Reduceri la produsele Kuki
- Port Mall oferă transport gratuit către Ciocana, Buiucani și Râșcanovca

Cerințe față de candidat:
- cunoașterea limbii române și ruse, cunoașterea limbii engleze
- prezintă un avantaj
- abilități bune de comunicare
- abilități de organizare
- responsabilitate și atenție la detalii

Responsabilități:
- amenajarea produselor în vitrine
- evidența stocurilor de marfă și accesorii adiacente
- inventarierea regulată a magazinului
- evidența logisticii în magazine
- participarea la crearea noilor colecții
- consultarea clienților
- ajutor în proiectele echipei de marketing

Salariul este format din partea fixă (de la 5500 lei pentru part time sau de la 7000 lei pentru full time) + bonusuri din vânzări.

Kuki este o companie ce produce și comercializează bijuterii din argint și aur cu design minimalist pentru femei active care își doresc o experiență unică în a-și accesoriza ținuta într-un mod stilat, minimalist și deosebit în același timp, de la selecția bijuterii și până la utilizarea zilnică.

Cei interesați sunt rugați să ne transmită CV-ul sau o descriere personală succintă (ocupatie, școală, experiență, activități extracuriculare, hobby, limbi vorbite, reușite ce doriți să le menționați, datele de contact) la adresa kuki.moldova@gmail.com.

Candidații selectați vor fi apelați pentru interviu online.

Echipa Kuki,
069570190
Str. A. Pușkin 26 of 202; str. V. Alecsandri 115
Телефон:
+373 695 70 190
Контактное лицо:
Victoria
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть