Operator Call Center filiala Bălți

Studio Moderna
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 5000 До 20000 MDL
График: Гибкий график
Vorbești fluent limba română și ești în căutarea unui job?
Atunci nu ezita să ne contactezi!
Plusurile angajării:

100% salariu official
Plată la timp a salariilor o dată pe lună pe card bancar
Instruire gratuită și dezvoltarea continuă în domeniul vinzarilor
Program de lucru flexibil (part-time 5 zile lucrătoare și 2 zile de odihnă, 8 sau 6 ore)
Angajare oficială conform CM din Moldova
Reduceri la bunurile companiei pentru angajații
Concursuri lunare și extrageri de premii în cadrul echipei
Atmosferă plăcută și confortabilă, colegi prietenoși care vă vor oferi o stare de spirit bună în fiecare zi!

Responsabilitățile locului de muncă:

Vânzări directe prin telefon (fără apeluri reci și căutare clienți);
Informarea despre noutăți și promoții;
Înregistrarea comenzilor, vânzarea produselor aferente;
Lucrul la calculator.

Sună acum la numarul 078307000 sau trimite-ne CV-ul la adresa cristina.svet@telefonika.md. Telefon: 078307000
E-mail: cristina.svet@telefonika.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть